Başkandan
Değerli Ortaklarımız, Sevgili Meslektaşlarımız, Bir yılı daha geride bıraktık. Üzülerek söylemek gerekirse, 2016 yılı ülkemizde ve dünyanın çeşitli yerlerinde terörün arttığı, buna paralel milliyetçilik ve militer duygula ...
devamı...
Ecz.Mustafa TURUNÇ
TEKB Yönetim Kurulu Başkanı

Haberler / TEKB Eğitim Projesi
 

Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği bünyesinde, ÇEKOOP (Çevreci Eczacılar Kooperatifi) tarafından başlatılan ve ilk olarak 5 Nisan 2013 tarihinde, Mersin Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde , Ecz. Cemalettin Saraç, Eğitmen Demirkan Demir ve Eğitmen Zekeriya Karaca tarafından gerçekleştirilen, “Eczacılıkta Mesleki Gelişme Günü, Gençlik Projeleri, Ecza Kooperatifçiliği ve Finansal Okur-Yazarlık” konulu sertifikalı eğitim programı, 160 eczacılık fakültesi öğrencisine sunulmuştur. Eğitim programına katılan öğrencilere sertifikaları teslim edilmiştir.

 

Projenin amacı, eğitim programının tüm Eczacılık Fakültelerinde uygulanarak, mesleki gelişime katkı sunmaktır. TEKB Eğitim Projesi olarak başlatılan, sertifikalı programının ikincisi, Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde gerçekleştirilecektir.

 

Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği