Tedarikçi Zirvesi Toplantısı Gerçekleştirildi

Yaklaşık 100 firmanın yetkililerinin katıldığı, Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği tarafından organize edilen Tedarikçi Zirvesi 18-21 Ekim tarihleri arasında Kıbrıs Elexus Hotel'de gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ecz. M.Sait Yücel, kriz döneminde sektörün tüm bileşenlerinin sorunları ve çözüm önerileri hakkında ve 2018 yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Açılış konuşmalarının ardından Güney Eczacılar Kooperatifi Genel Müdürü Sn. Ömer Mutlutürk, Bursa Eczacılar Kooperatifi Genel Müdür Yardımcısı Sn. Yıldıray Tabak ve İstanbul Eczacılar Kooperatifi Genel Müdürü Sn. Levent Üzün yaptıkları sunum ve değerlendirmeler ile firma temsilcilerini bilgilendirdi. 

Toplantı sonununda firma temsilcilerinin soruları şeffaflık içerisinde cevaplanırken, kooperatatiflerimiz de 2019 yılı için tedarikçilerimizden beklentilerini dile getirdi. 

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN