Farmayakıt - OPET

 

Otobil Sistemi 

Sisteme bağlı taşıtların Opet istasyonlarından otomatik olarak, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dâhil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir. Faturalama toplu olarak belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bu sistem yardımı ile kullanıcılar taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alma ve indirimli yakıt alma imkânına kavuşmaktadırlar.

 Nasıl Sahip Olacaksınız?

  • Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği ve Birim Eczacılar Kooperatiflerinin web sitelerinde yer alan Otobil Müşteri Sözleşmesini ve Araç Kayıt Formunu bir kereye mahsus olmak üzere kaşe imzalı olarak ortağı olduğunuz kooperatife veya Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği-Zuhuratbaba Mah. İncirli Cd. No:45/9 Bakırköy/İstanbul Adresine kargoyla yollamanız yeterli olacaktır. Akabinde Anahtarlık üniteniz size kısa bir süre içerisinde ulaştırılacaktır.
  • Ek araçlar tanımlamak istediğinizde tekrar form göndermenize gerek olmadan, talebinizi Akıntürk Petrol Müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda, anahtarlık üniteniz yine belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Diğer tüm sorularınız için 0538 926 91 00 nolu numaradan Ece GESTUR ile iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapacaksınız?

https://www.akinturk.com/anasayfa/onlineodeme/TR/OTOBIL-ODEME  adresinden dilediğiniz miktarda anahtarlık kitlerine yükleme yaparak, kendinizin belirleyeceği limit ölçüsünde tüm Türkiye’deki Opet istasyonlarından yakıt alabilirsiniz. Anahtarlık Ünitenize yükleme yaptığınız anda iskonto bedeliniz(yüklediğiniz tutar üzerinden hesaplanarak) limitinize eklenir. 15 gün içerisinde yaptığınız tüm alımlar toplu olarak 15. gün sonunda e-fatura olarak kayıtlı e-mail adresinize iletilir. Ayrıca, anahtarlık kitlerinde kalan tutarları ve yakıt alımlarınızı sizlere gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizle https://www.opet.com.tr/kurumsal-islemler adresinde oturum açarak takip edebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi kaybettiğiniz takdirde, 0538 926 91 00 nolu numaradan Ece GESTUR ile iletişime geçerek tekrar alabilirsiniz.

Otobil Üniteleri Nasıl Çalışır?

Bireysel Kullanıcı Ünitesi: Anahtarlık

Aracınıza ait özel bilgiler ile programlanarak araca monte edilmeyen, elde taşınabilen akıllı bir ünitedir. Bu ünite ile araçtan inmeden güvenli, hızlı ve temassız yakıt ikmali sağlanır. Ayrıca, bu akıllı ünite sayesinde, aracınıza  limitlendirme yapabilir, detaylı tüketim raporlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru Dokümanları

 

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN