FARMAYAKIT ÖNEMLİ DUYURU

Değerli ortaklarımız,

Eczacılarımıza indirimli akar yakıt alma imkanı sunduğumuz FARMAYAKIT kapsamında, BP yeni ödeme sistemine geçecektir. Yeni ödeme sistemine geçiş sürecinde taşıtmatik kartlarıyla belirli bir süre yakıt alınamayacaktır. 09/7/2019 tarihinde  Saat 23:00’dan sonra yakıt alımlarınız kapatılacak olup, 12/7/2019 tarih saat 17:00 itibariyle tekrar açılacaktır. Bu süreçten etkilenmemek için akaryakıt alımlarınızın 09/7/2019 saat  22:50 ‘ye kadar yapılmasını önemle rica ederiz.

Not: Belirlenen ön provizyon tutarları binek araçların ortalama depo büyüklüklerine göre belirlenmiştir. Yeni ödeme sisteminde belirlenen ön provizyon tutarları kullanıcılar tarafından değiştirilebilmektedir. Sizlere gönderilecek olan veya gönderilmiş olan kullanıcı adı şifre ile www.bptasitmatikonline.com adresine giriş yapıp, aşağıdaki adımları takip ederek, günlük akar yakıt alım limitini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Her araç için günlük limit 100 lt olarak belirlenmiş olup, aşağıdaki adımların ardından, uygun gördüğünüz TL tutarını yazmanız durumunda ön proviyon tutarınız ve günlük limitiniz belirlediğiniz tutar kadar olacaktır.

Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile Giriş > Araç Limitleri > Plakanızı Seçiniz> Limit Kısıtlamaları > Limit Tipi(LT olan limit tipini TL yapınız)>İstediğiniz Tutarı Yazınız(Max. 500 TL) 

 

BP'nin taşıtmatik kullanan eczacılarımıza yolladığı bilgilendirme yazısını aşağıda bilgilerinize sunarız.

saygılarımızla.

 

 

Değerli  Müşterimiz,

Siz müşterilerimizden gelen talepler neticesinde  BP Petrolleri A.Ş /Bireysel Taşıtmatik Kredi Kartlı Satış ve Ödeme Sistemi değişecek olup,  12.7.2019 tarihi itibariyle Ön Provizyonlu Kredi Kartlı  ödeme sistemine geçilecektir.

Önprovizyonlu Kredi Kartı Ödeme Sistemi ile, BP tarafından sizlere tanımlı limitlere bağlı kalmaksızın mevcut tanımlı kredi kartınızın limitileri kadar yakıt alabilmeniz amaçlanmaktadır.

BP Taşıtmatik Sistemi’nde dönem tarihleri 10-20 -30 veya 31 olarak belirlenmiş olup bilindiği üzere mevcut sistemde bir dönem içinde almış olduğunuz yakıtlar, dönem sonunda fatura edilip, takip eden ilk iş gününde tanımlı kredi kartınızdan tahsil edilmektedir. Belirtilen dönemlerde herhangi bir değişiklik yapılmayacak olup ayda 3 defa faturalama devam edecektir.

Değişen ödeme şartları ile ödemeler aşağıdaki şekilde alınacaktır ;

Bir dönem içinde her bir alıma esas olmak üzere, tanımlı olan Kredi Kart(lar)ından BP’nin uygun bulduğu ve yapılacak azami alımı karşılayacak tutarda ön provizyon ayrılacak, (500 TL) tahsilatın yapılmasına müteakip ön provizyon iptal edilecektir. Ayın 1-9 tarihleri arasında alcağınız her alım için aynı prosedür uygulanacak ve 9 günlük alımınız ayın 10’un da faturanıza yansıyacak olup , bu vesile ile bu döneme ait faturanızda yer alan alımlarınız da tahsil edilmiş olacaktır.

Ön Provizyon akaryakıt alımı için ön koşul olup, hesabınızda yeterli bakiyenin bulunmaması, Banka’dan kaynaklanan aksaklıklar, sistem arızaları gibi nedenlerle ön provizyon alınamadığı haller de alım yapılamayacaktır. Alınan Ön Provizyon almış olduğunuz akaryakıt tutarından fazla ise, aradaki fark bankanızın tarafından kartınıza iade edilecektir.

Bankanız tarafından belirlenmiş Ön provizyon kapama süresi içinde olup, BP’nin herhangi bir tasarrufu ve yetkisi bulunmamaktadır.

Sistem Geçiş  Süreci

09/7/2019 tarihinde  Saat 23:00’dan sonra yakıt alımlarınız kapatılacak olup, 12/7/2019 tarih saat 17:00 itibariyle tekrar açılacaktır. Bu süreçten etkilenmemek için akaryakıt alımlarınızın 09/7/2019 saat  22:50 ‘yea kadar yapılmasını önemle rica ederiz.

Geçiş süreci ile ilgili aşağıda yer alan telefon numalarından bilgi alabilirsiniz

0216 5712451-52-53-54

0216 5712446-47-48-49

0216 5712020-0216 5712507

Bu süreçteki anlayışınız için teşekkür ederiz.

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN