Yurt İçi İştiraklerimiz

Çağdaş Eczacılar Laboratuvarı

Eczacılarla, eczacı kooperatiflerinin ortak olduğu Çağdaş Eczacılar Laboratuvarı 6930 eczacının doğal olarak ortak sayılabileceği güvenilir bir ilaç üretim birimidir.
Kuruluşundan bugüne sürdürdüğü çalışmalarla; uygun fiyat, güvenilir üretim, mesleki onur laboratuarımızın temel prensipleri olmuş ve gerek bireysel, gerekse kurumsal meslektaş katkısıyla her geçen gün daha da güç kazanmış ve kazanmaktadır. Fason üretim yaptırma, doğal kaynaklı müstahzar dış alımı, ülke koşullarında gereksinim duyulan ilaç ve formülleri araştırmaları, yabancı üreticilerle ilişkiler, üretimi hızlandırma ve kaynak yaratma gibi konularda çalışmalar yapmış ve yapmaktadır.
Eczacının kendi üretimi, eczacılarımızın hizmetiyle halkımızın kullanımına, her zaman güvenilir ve meslek geleneklerine uygun sunulmaktadır.


Doğal Destek Ürünleri A.Ş.

Doğal Destek Ürünleri A.Ş., insan sağlığına hizmet eden doğal destek ürünleri üretimi yapılması amacı ile Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği (TEKB) ve TİKTA A.Ş.'nin iştirakleriyle kurulmuştur. Tabia markası ile, değişik bitkilerden elde edilen yağ, bakım setleri ve bakım ürünleri üretimini yapmaktadır.


 

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN