II.Tedarikçi Zirve Toplantısı Gerçekleştirildi

Yaklaşık 100 firmanın yetkililerinin katıldığı, Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği tarafından organize edilen II.Tedarikçi Zirve Toplantısı 18-20 Ekim tarihleri arasında Kıbrıs Elexus Hotel'de gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ecz. M.Sait Yücel, sektörün tüm bileşenlerinin sorunları ve çözüm önerileri hakkında ve 2019 yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Açılış konuşmasının ardından IQVIA Kıdemli Veri Tedarik Hizmetleri Direktörü Sn. Duygu Aksoy, yaptığı sunumla sektörün son durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunurken, BEK Tedarik Zinciri Direktörü Sn.Yıldıray TABAK sunumuyla Kooperatiflerimizle ilgili firma temsilcilerini bilgilendirdi.

Toplantı sonunda firma temsilcilerinin soruları şeffaflık içerisinde cevaplanırken, kooperatiflerimiz de tedarikçilerimizden beklentilerini dile getirdi. 

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN