TEBGK II.Ulusal Kongresi Gerçekleştirildi

Türk Eczacıları Birliği Gençlik Komisyonu II. Ulusal Kongresi, 22-24 Şubat 2019 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi. “Söz Gençlikte” teması ile düzenlenen Kongre, eczacılık fakültesi öğrencilerini, akademisyenleri,  meslek örgütlerini, sivil toplum kuruluşlarını, siyaset ve bürokrasiden pek çok ismi bir araya getirdi. 

Kongre’nin açılış törenine; Yönetim Kurulu Başkanımız Ecz. Sait Yücel, Yönetim Kurulu II. Başkanımız Ecz. Recep Görmez, Yönetim Kurulu üyemiz Ecz. Tarkan Bir, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz, Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Dr. Mustafa Özderyol, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Ali Eroğlu, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti ve Denetleme Kurulu Üyeleri, Türk Eczacıları Birliği Eczacılık Akademisi Üyeleri katıldı. Kongre, Yönetim Kurulu Başkanımız Ecz. Sait Yücel, Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz ve Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Ali Eroğlu'nun açılış konuşmaları ile başladı. II.Başkanımız Ecz. Recep Görmez "Eczacılığa ve Topluma Değer Katanlar" söyleşisi ile kongrede yer alırken, Yönetim Kurulu üyemiz Ecz. Tarkan Bir ve Gençlik Komisyonu Temsilcimiz Batuhan Demirkol ise Abdurrahman Üçlü anısına düzenlenen "Birlik ve Örgüt Bilinci" söyleşisinde konuşmaları ile yer aldı.

 

" Kanaatim odur ki birleşmede muhakkak suretle kuvvet vardır. Kooperatif yapmak maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir. " M. Kemal ATATÜRK
DUYURULAR
HABERLER
ETKİNLİKLER
BASIN KÖŞESİ
İZ BIRAKANLAR
BAŞKANDAN